Aldika Güzellik
Antiaging Tedavisi
Aldika Güzellik

Yaşlanma karşıtı antiaging ile cildiniz güvende! Antiaging kelime anlamı olarak “yaşlanmaya karşı olma” şeklinde ifade edilebilir. Cildimiz; yaşlanmanın yanında, güneş ışınlarına fazlaca maruz kalma, hava kirliliği, sigara ve stres gibi nedenlerle erken yıpranma durumlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bu yaşlanmayı önlemek için antiaging tedavisi uygulanmaktadır. Antiaging bir tür koruyucu hekimlik sayılabilir.

Antiaging Tedavisi Nasıl Yapılır?

Antiaging tedavisinde kişiye özel program belirlenmesi gerekir. Kişinin ihtiyaç durumuna göre uzman yönlendirmesiyle bu sorun giderilir.

Aldika Güzellik
Antiaging Tedavisi Kimlere Uygulanır?
Aldika Güzellik

İnce kırışıklıklar, ciltte solgunluk ya da renk tonu eşitsizliği, göz altı morlukları ve ciltte yaşlanma şikâyetleri olan herkese uygulanabilir. Cilt yapısında erken bozulmalar oluşan, bu ve benzeri nedenlerle kendini mutsuz ve yaşam enerjisinden yoksun hisseden tüm bireylere antiaging tedavisi uygulanmaktadır.

Antiaging Tedavisi Neden Yapılmalıdır?

Daha sağlıklı ve genç görünüme sahip olmak, cildin alt yapısını sağlamlaştırmak, gençleştirmek ve onarmak için antiaging tedavisini önermekteyiz. Uygulanan antiaging tedavisiyle yaşlanma süreci geciktirilir ve bireyin genç ve dinamik bir görünüme sahip olması sağlanır.

Aldika Güzellik
Antiaging Tedavisi İçin Hangi Mevsim Uygundur?
Antiaging Tedavisi Sonrası Ağrı Olur mu?

Antiaging tedavisi için herhangi bir mevsim sınırlaması bulunmamaktadır. Her mevsimde bu tedavi şekli uygulanabilir.

Tedavi sonrasında herhangi bir ağrı durumu söz konusu değildir.

Aldika Güzellik
SOMON DNA

Somon DNA aşısı da hyaluronik asit ve Somon DNA ‘dan oluşan 4 cc’lik aşı uygulaması ile cildin hızla nemini ve elastikiyetini artırarak cilde parlaklık kazandırır. Ayrıca yoğun bir hyaluronik asit içerdiği için ciltte yüksek oranda nem etkisi oluşturur.


Somon DNA ve hyaluronik asit molekülleri vücudun doğal elementleri olmakla beraber Mastelli Bio- Pharmaceutical tarafından geliştirilen patenli bir teknoloji türüdür.

Aldika Güzellik
GENÇLİK AŞISI
Aldika Güzellik

Gençlik aşısı ile cilt canlanır, yeniden yapılandırılır, doğal şekilde nemlenir, kollajen ve elastin aktivitesi artar, serbest radikallerin etkileri azaltır. Hyalüronik asit, yüzde 100 saf olarak üretilerek antiaging amaçlı cilt gençleştirmede kullanılıyor. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” sebebiyle “gençlik aşısı” olarak anılıyor.”Gençlik aşısı, enjeksiyon işleminin gerçekleştirileceği bölgeye yapılan lokal anestezi sonrasında, cildin altına çok ince iğneler ile uygulanarak 15 – 20 dakika gibi bir sürede gerçekleştiriliyor. Uygulama yapılan alanlar ise yüz, boyun, dekolte  ve el sırtları başta olmak üzere kırışıklıkların ve sarkmaların olduğu yerler ve cilt dokusunun gevşemeye başladığı noktalar. Uygulamanın etkisi, özellikle hacim ve yüzün yukarıya doğru yapılanması hemen ortaya çıkıyor, parlaklık ise  aylar içinde artarak devam ediyor. Günde 2 litre su çıkıldığı taktirde etkiyi uzakmak mükün. Tedavinin etkileri arasında cilt kalitesinin artması, yüzeysel kırışıkların azalması, lekelerin azalması da var. Tedavi sonrasında yapılması gerekenler de cildinize zaten yapmanız gereken küçük iyilikler. Örneğin sigarayı azaltmak ve mümkünse bırakmak, bol su içmek ve güneşten korunmak. .

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
× Whatsapp İletişim